BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Administracinis teismas užsienio valstybėse gali būti išsigelbėjimo ratas

 Daniškos patyčios

….Pokalbis su įstaigos, iš kurios tikėjausi pagalbos, darbuotoja šokiravo. Kiekvienam, gyvenančiam užsienyje, gimtosios šalies ambasada asocijuojasi su tavo teisių atstovavimu, gynimu. Iš savo šalies ambasados tikiesi užtarimo bei patarimo. Bet…

”…Mes negalime lemti Danijos migracijos įstatymų…

Nieko keista, kad ilgai laukiate. Įsivaizduojate, jei NET MANO mama leidimo laikinai gyventi Danijoje laukė devynis mėnesius, o ji juk diplomatinės šeimos narė…” - rašo Danijos lietuvė.

Užsienio reikalų žinyboje turėtų būti suvokiamas DIDėJANTIS poreikis greta trigubą išsilavinimą (filologo-politologo-ekonomisto) priimti į tarnybą keletą teisininkų.

Bejėgiškumas gali atrodyti kaip susirūpinimą keliantis požymis.

Gaila, kad aukščiausioji valstybės tarnybos grandis, turinti reprezentuoti mokesčių mokėtojų visumą, ne visada gali padėti beviltiškoje (?) situacijoje atsidūrusiai Tautietei.

Antrakursis studentas teisininkas, atliekantis praktiką užsienio atstovybėse aukščiau minėtos LR  diplomatės (?) atveju tikrai pasakytų (jei pvz., VFR URM žinybose seniai egzistuojanti studentų teisininkų praktika PAGALIAU būtų įvesta ir pas mus, LR URM):

” Mielas Tautieti, apgailestaujame dėl Danijos pareigūnų elgesio. (Kopenhagos) administracinio teismo adresas yra….

KREIPKIS - gal padės. Pareiškimo formą rasi čia ir ten. Lietuvių teisininkų bei Lietuvių bendruomenės adresas yra…

 Linkiu sėkmės.”

Rodyk draugams

Rašyti komentarą