BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

studijos Vokietijoje anglų kalba

Studijos Vokietijoje anglų kalba yra gan dažnos. Vokietijoje yra daug studijų programų ne tik vokiečių, bet ir anglų kalba. Atitinkamos studijos Vokietijoje anglų kalba yra vadinamos „tarptautinėmis studijomis”. Informacija apie jas neretai suteikiama specialiame konkrečiai programai skirtame puslapyje.

Neveltui studijos Vokietijoje anglų kalba vilioja tarptautinės karjeros siekiančius studentus iš viso pasaulio. Vokietijoje į jas norima pritraukti studentų iš užsienio. Dėstant anglų kalba, siekiama, kad studijos Vokietijoje būtų labiau prieinamesmės.

Taip pat vienas iš tikslų - palengvinti studijas (ypač, jei nemokama vokiečių kalbos), skatinti užsienio valstybių „šviesiausius protus” studijas pasirinkti (o vėliau - galbūt ir dirbti) būtent Vokietijoje, o ne kurioje nors kitoje valstybėje, kur būtų galima studijuoti anglų kalba. pažymėtina, kad kai kuriose „tarptautinių studijų” programose yra integruotas vokiečių kalbos dėstymas.

Studijos Vokietjoje anglų kalba kalba galimos jau nuo pat pirmo semestro, kadangi yra įvairių sričių bakalauro studijų programų. Podiplominių, magistro studijų programų Vokietijoje yra nepalyginamai daugiau, jų yra iš pačių įvairiausių sričių. Kone kiekvienoje aukštojoje mokykloje galima baigti įvairių specialybių dalyką (kursą, seminarą) anglų kalba, tam tikrose srityse (pvz., ekonomika, gamtos mokslai) - pasirinkti netgi atskirą studijų programą (bakalauro, magistro, daktaro).

Vėliau bus straipsniai ir detaliau:

studijos Vokietijoje anglų kalba Medicina
studijos Vokietijoje anglų kalba Ekonomika
studijos Vokietijoje anglų kalba Teisė
studijos Vokietijoje anglų kalba Vadyba
studijos Vokietijoje anglų kalba Verslas
studijos Vokietijoje anglų kalba Marketingas
studijos Vokietijoje anglų kalba Reklama
studijos Vokietijoje anglų kalba Finansai
studijos Vokietijoje anglų kalba Fizika
studijos Vokietijoje anglų kalba Chemija
studijos Vokietijoje anglų kalba Verslo administravimas
studijos Vokietijoje anglų kalba Investicijos
studijos Vokietijoje anglų kalba Muzika

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą