BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Technikos magistro studijos Vokietijoje (po ekonomikos Lietuvoje)

ar įmanoma pradėti magistro studijas techninių mokslų (pvz. Maschinenbau, Verkehrswesen) jei esu

baigęs informacinio verslo bakalaurą (kaip kad Vokietijoje prilygsta BWL). Lietuvoj tą daryti laisvai galima, bet Vokietijoj kiek teko domėtis lyg ir kebloka.

ATSAKYMAS. Idėja įgyvendinama.

Galėtumete ieškoti tokių krypčių: Technische BWL, Technische Informatik, Computational Engineering. Galimos įvairios kryptis - telecommunication, Umwelttechnik, energietechnik, Energiewirtschaft ir pan. arba Technomathematik, Technische Mathematik, gal ir  Studiengang Wirtschaftsingenieurwesen, http://www.uni-due.de/studienangebote/studienangebote_06919.shtml#Zulassung

2. Mechatronik, Maschinenbau, Elektrotechnik)

Idėja tikėtinai įgyvendinama, tik priklausys nuo derybų su konkretaus Uni ar FH Akademisches Auslandsamt, Fakulteto priėmimo tarnybom.

Pirmiausia svarbu žinoti, kurią Technikos kryptį norite studijuoti, ar ten būtų BWL, ar ne, ar daugiau BWL ir pan. O tada googlinti.

Der Masterstudiengang Elektrotechnik und Informationstechnik erstreckt sich über 3 Semester. Er ist ein konsekutiver Studiengang und baut auf einem entsprechenden Bachelorabschluss auf. Es kann unter den Vertiefungsrichtungen Automatisierungstechnik, Energietechnik, Eingebettete Systeme, Integrierte Systeme, Kommunikationstechnik und Mechatronik gewählt werden. http://www.eit.uni-kl.de/wcms/masterstudi_eit.html?&L=

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą